Sīkfailu politika

Kas ir sīkfaili?

Milita.lt tīmekļa vietnē mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, pikseļu tagus u. c. (kopā sauktas "sīkdatnes"). Tās palīdz mums nodrošināt mūsu tīmekļa vietnes darbību un funkcionalitāti, atcerēties jūsu iepirkumu grozu, vākt analītisku un statistisku pārlūkošanas informāciju, personalizēt jūsu pārlūkošanas pieredzi un mārketinga vajadzībām. Sīkfaili nav vīrusi, un tie nerada nekādu kaitējumu jūsu datoram vai ierīcei.

Vai es varu kontrolēt savas sīkfailu preferences?

Saskaņā ar tiesību aktiem mēs lūdzam jūsu piekrišanu, pirms sākam izmantot analītiskās un mērķtiecīgās (komerciālās) sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat pieņemt vai noraidīt analītiskās un mērķtiecīgās (komerciālās) sīkdatnes. Lai stātos spēkā izmaiņas, jums būs jāizdzēš arī tās sīkdatnes, kuras esat saglabājis iepriekš, pamatojoties uz piekrišanu.

Citu kategoriju sīkdatnes tiek iestatītas saskaņā ar likumu vai pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, tāpēc jūsu piekrišana nav nepieciešama.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādiem mērķiem?

Sīkdatnes iedala kategorijās atbilstoši to raksturam un mērķiem: veiktspējas, analītiskās un mērķtiecīgās (komerciālās) sīkdatnes.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādiem nolūkiem?

Dažās mūsu tīmekļa vietnes vai mobilās lietotnes lapās ir ietverts saturs (spraudņi) no trešajām pusēm, piemēram, YouTube, Vimeo, Facebook. Šāds trešo pušu saturs mūsu vietnē parasti ir marķēts ar attiecīgās trešās puses logotipu.

Kad jūs izmantojat trešo personu saturu (piemēram, skatoties YouTube video, noklikšķinot uz "kopīgot" saites Facebook), attiecīgā trešā persona pēc saviem ieskatiem var iestatīt sīkfailus un vākt datus tā, it kā jūs pārlūkotu tās tīmekļa vietni.

Neatkarīgi no tā, vai uz to saturu mūsu tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē, trešās personas darbojas kā neatkarīgi datu pārziņi un var izmantot sīkfailos savāktos datus citiem mērķiem vai citos veidos, kas nav izklāstīti šajā Sīkdatņu politikā. Mums nav nekādas ietekmes vai kontroles pār to, un pirms šīs trešās personas satura izmantošanas jums būtu jāiepazīstas ar konkrētās trešās personas konfidencialitātes dokumentiem.

Zemāk mēs esam snieguši saites uz populārāko trešo pušu privātuma dokumentiem:

  • YouTube
  • Vimeo
  • Facebook
  • Google